מחסן של פנל מבודד בכפר יונה

חברת מחסן פנל מבודד בכפר יונה הוקמה לפני למעלה מעשור בידי אלון הוגן, מוסמך בייצור מערכות אלומיניום לבנייה.

לאחר שנים של לימודים ועבודה בסין ובישראל הוקם מפעל העוסק בהתקנה של מוצרי אלומיניום לבית ולגינה. במהלך השנים צברה החברה ידע מקצועי וניסיון רב וביצעה בהצלחה אינספור פרויקטים רבים ומגוונים בכל רחבי הארץ.

חברת מחסן פנל מבודד בכפר יונה, היא חברה יצרנית פנלים מבודדים.

 מתמחה בייצור פנל מבודד המיועד לבנייה קלה, ייצור דלתות אלומיניום, פרגולות מאלומיניום, גגות אלומיניום, סגירת מרפסות, סגירות חורף למסעדות ובתי קפה, בנייה של מחסנים לגינה, בניית יחידות דיור ועוד מגוון של מוצרים איכותיים.

מוצרי החברה מיועדים לקבלנים העוסקים בבנייה קלה, למתקיני גגות קלים ולכל מי שזקוק למבנים מתועשים בכל מקום בארץ.

מחפשים מחסן פנל מבודד בכפר יונה מבודד באיכות גבוהה, פתרון בנייה מהיר ואיכותי , מצאתם!

חברת מחסן פנל מבודד בכפר יונה נותנים מענה מקיף לכל מוצר החל משלב התכנון ועד לייצור הסופי של המוצר.

יש לנו מחלקה מיוחדת, הנותנת מענה מהיר לתכנון והנדסה של כל מבנה שבו יש צורך ומענה מהיר ללקוח.

הייחוד של המחסן פנל מבודד בכפר יונה המבודד שלנו המיועד לבנייה קלה הוא בחידוש ההנדסי. לכל פנל יש תפס לזכר ולנקבה, לחיבור מהיר ללא ברגים ובנוסף תעלת עילוי לנזילות מים. בפנל הפח אנו היחידים בארץ העובדים בשיטה זו.

חושבים על בניית מחסן פנל מבודד? אצלנו תוכלו למצוא הכל.

המוצרים שלנו עומדים בכל התקנים המחמירים.

מה זה מחסן מפנל מבודד ומה יתרונותיו?

מחסן מפנל מבודד לפי מידה מתאים במיוחד לאקלים הישראלי הטיפוסי. כך למעשה ניתן יהיה להגן על תכולתו של המחסן מפני פגעי מזג האוויר. תכונה זו קיימת הודות לעובדה כי המחסן עשוי למעשה מפנל המורכב משכבות פלדה, בעוד שביניהם קיימת שכבה של בידוד. מחסן מפנל מבודד מאפשר לכם ליהנות ממגוון יתרונות משמעותיים:

מחסן פנל מבודד לפי מידה יאפשר לכם לשמור בבטחה על כל אותם חפצים אשר לא נמצאים בשימוש במהלך היום יום. כך למעשה תוכלו לפנות שטח מחייה יקר בבית ולהקדיש אותו לדברים החשובים באמת.

בעזרתו של מחסן פנל מבודד לפי מידה ניתן יהיה סוף סוף להעניק לבית שלכם את הסדר והארגון עליהם חלמתם זמן כה רב. רהיטים מיותרים, קופסאות נוסטלגיות ואופניים אשר דורשים תיקון בשנתיים האחרונות, את כולם ניתן יהיה לאחסן בצורה מסודרת במחסן ולפנות מהבית את כל מה שלא צריך.

זכרו כי רכישה של מחסן פנל מבודד לפי מידה לגינתכם תהיה זולה משמעותית לטווח הארוך לעומת השכרת שירותי אחסנה מקצועיים. מחסן מפנל מבודד לפי מידה ישמור על הציוד שלכם לא פחות טוב מהמקצוענים, זאת בעלות נמוכה באופן משמעותי.

אין סיבה להמשיך ורק לחלום על סדר בבית – רוכשים מחסן מפנל מבודד

רכישה של מחסן פנל מבודד לפי מידה עמיד ובטוח מחברתנו תבטיח כי אתם תוכלו לפנות מקום בבית ולאחסן את כל הציוד שלכם במחסן בטוח ועמיד בפני תנאי מזג האוויר, בין אם שמש קופחת או גשר וקור, המחסנים של חברתנו יוכלו להעניק לכם את שירותי האחסנה להם אתם זקוקים בנוחות ביתכם ובמחירים משתלמים במיוחד.